Co oznacza długie krwawienie po operacji usunięcia torbieli jajnika?

Witam! 4 lata temu miałam operacje usuwania torbielą z prawego jajnika. Zapalenie przydatków. Po operacji brałam antybiotyki i do tej pory biorę hormony które miały mi pomóc w chorobie (Bonadea) obecnie mam bardzo mocno obfitej miesiączki i Wielkie skrzepy że mnie wylatują. Okres potrafi trwać 2 do 5 tyg. Lekarz mówi że to normalne w tej chorobie? Chciałabym iść na operację usuwania jajników czy macicy bo obawiam się że z tego będzie rak. Mama zmarła na raka.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa sadze ze konieczna jest rozszerzona diagnostyka