Co oznacza kłócie w okolicach trzustki?

Witam ! Od kilku dni odczuwam klucie-dyskomfort w okolicy tjb, trzustka pod zebrami w dole po lewej stronie oraz przy lewym jadrzedziwny dyskomfort, na zmiane albo kluce-szczypanie albo przy Jądrze takie dziwne uczucie oraz zanikanie tjb tego jądra w glab,prawe bez zmian. :/mam 34 lata, w 2017 roku (kwiecien) mialem usuniety torbiel laparoskopowo takze po lewej stronie w nerce,czy moze to miec zwiazek z tym czy... obecnie nie pracuje,nie wykonuje jakis wysilkow fizycznych itp, zaczynam biegac po 10min dziennie. prosze o pomoc porade!!!

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć