Co oznacza kłujący, pulsujący ból brzucha i guzek w pochwie?

Witam, Mam 18 lat i od pewnego czasu mam dziwne przeczucia co do swojego zdrowia. Mam kujący, pulsujący ból brzucha, występujący dość często oraz guzka na pochwie od niedługiego czasu. Początek roku poświęciłam na badania krwi oraz moczu. Mam podwyższona liczbę białych płytek o 5 tysięcy. Na USG lekarz powiedział, że wszystko z brzuchem jest jak najbardziej okej a pęcherz moczowy jest o lekkich obrysach. Nie znam przyczyny bólu brzucha.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze Postępowanie.