Co oznacza niski poziom estradiolu?

Mam 19 lat, niski poziom estradiolu, długie przerwy w miesiaczce, ostatnio mozna powiedzieć,że w ogóle jej nie mam bo już prawie 4 miesiące, a wcześniej zdarzyła się ponad półroczna przerwa,mam torbiel na prawym jajniku , jestem obecnie podczas kuracji tabletkami acti conta,po pierwszym opakowaniu które rozpoczęłam na ślepo, bo nie miałam miesiączki(zalecenie ginekologa) nie ma efektów, mam stały problem ze zmianami tradzikowymi, które nie reagują na leczenie i zabiegi. Co mogę zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Czy były wykonywane badania hormonalne oraz usg przezpochwowe ?