Co oznacza obecność gorzkiej wydzieliny w ustach?

Co dzień te rano gdy się budzę mam w ustach brązowawy lepki nalot _ płyn , gorycz okropną i jest tak od wielu miesięcy.ponoć refluks i biorę na czczo controloc 40 i dieta ale nic się nie pomaga a lekarz niczego nie umie powiedzieć.co powinnam zrobić?może to coś innego?

Lek. Tomasz Budlewski

ciężko się wypowiedzieć bez badania lekarskiego, sądzę że warto jest wykonać posiew i badanie wymazu. proponuję zgłosić się do gastroenterologa i laryngologa.