Co oznacza opis badania EEG u 13-latki?

.Moja 13 corka miala robione badanie eeg poniewaz chodzi do szkoly sportowej i tenuje karate od 5 lat. opis. w okolicach ciemieniowo-potylicznych rejestruje sie niereguralna czynnosc podstawowa theta-alfa o czestotliwosci 7-9 Hz i amplitudzie do 50uV.W okolicach skroniowych obustronnie rejestruja sie poj.trojfazowe fale ostre o ampl.do 170uV.RZ nieobecna.FS wywoluje wodzenie rytmu w okol. potylicznej, nie aktywuje zapisu.HW bez istotnego wpływu na zapis. Prosze o interpretacje.

W moim oglądzie nie jest to norma, należy wykonać ponownie zapis i analizować fale a nie subiektywny opis