Co oznacza opis badania insuliny na czczo?

prosze o konsultacje wyników badań Insulina na czczo14,8 µIU/ml2,6-24,9 Glukoza100,00 mg/dl70,00-99,00 przy podejrzeniu policystycznych jajników mam 33lata przytyłam 20kg jestem senna zmeczona tradzik uciazliwy zarost mam kołatania serca wizyte mam za miesiac a ciekawa jestem wyników z góry dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest dalsza diagnostyka proponuje udac się do lekarza endokrynologa