Co oznacza opis badania wezwanie na ponowne badanie TK głowy?

Witam. Mam 39 lat w czwartek 02.11.2017 byłam na badaniu rezonansu głowy powód bule głowy które trwają już około 2 lat . w ubiegłym roku miałam TK nic nie wykazało. w wczoraj 08.11.2017 dostałam telefon ze mam przyjechać na ponowne badanie z kontrastem. Bardzo się zmartwiłam czy mam już się nie pokoić czy to coś poważnego proszę o odpowiedz jestem bardzo załamana. Oprócz buli głowy nie mam żadnych inny skutków ubocznych. Pozdrawiam Agnieszka

Witam!
Proszę się nie stresować! Jakaś przyczyna tego wezwania na ponowne badanie jest i dobrze, że "trzymają rękę na pulsie"! Wszystko wyjaśnią.
Powodzenia
W. Łuczkowski.