Co oznacza plamienie krwią i delikatna druga kreska na teście ciążowym?

31marca urodzilam dziecko mialam dwie normalne miesiaczki ostatnia27czerwca kolejna powinnabyc27lipca.zamiast tego delikatnie zarozowiony sluz od tamtej pory ze 3 razy delikatnie zaplamilam.9lipca kochalismy sie z mezem bez zabezpieczenia. Wczoraj dzien po terminie spodziewanej miesiaczki wieczorem zrobilam test na ktorym pojawiła sie ledwo widoczna druga kreska, bardzo blada. Dzis znowu delikatnie zaplamilam.plamie żywą krwią. co mam o tym myslec?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badanie beta hcg i udac się do lekarza ginekologa