Słabo widoczna druga kreska na teście ciążowym a ciąża

witam pisze bo nie jestem pewna co robic wczoraj zrobilam test ciaowy pokazala sie jedna wyrazna kreska a druga ledwo widoczna dzis powtuzylam test i wyszedl tak samo czy moge miec pewnosc ze jestem w ciazy skoro ta druga kreska jest ledwo widoczna?

Aleksander Ropielewski

Ocena "wyraźności"wyniku testu jest sprawą subiektywną i nie jestemw stanie powiedzieć czy test miał wynik dodatni czy ujemny, dlatego w celu rozwiania wątpliwości sugeruję wykonanie pomiaru beta hCG w surowicy krwi.