Co oznacza problem z nawracającym zaczerwienieniem na żołędziu członka?

witam mam problem z nawracającymi zaczerwienieniem za żołędziu członka, próbowałem już różnych kremów Clotrimazolum, , olej kokosowy ale problem powraca , nic mnie nie piecze, nie swędzi jednynie są czerwone plamki od czasu do czasu jeden tydzień jest lepiej a nieraz nie wiadomo z jakiego powodu znów powracają, nie użuwam prezerwatyw , nie miałem ostatnio stosunków, partnerka jedna, prosze o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana jest konsultacje lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednią diagnostykę i ewentualną terapię