Zapytaj lekarza

1 , 0 1 7 , 7 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza przyspieszone krwawienie po antybiotyku?

Witam od 2 tygodni jestem na antybiotyku, pierwszy antybiotyk to był chyba dalacin, a po tyg zmieniono mi na augmentin, który dziś mi się skończył(biorę z powodu ropnia zęba) od 3-4 dni czułam co jakiś czas uporczywe swędzenie w okolicy pochwy a dziś dostałam chyba okresu szybciej niż zwykle,takich silnych krwawien jeszcze nie miałam i nie miałam też bólów podbrzusza, czy to wszystko jest spowodowane przez antybiotyki? Mamy zamiar jechać jutro do aqua parku ale teraz się obawiam czy jednak mogę jechać czy się martwić i iść do ginekologa.
KOBIETA, 26 LAT około miesiąca temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

wskazana kontrola ginekologiczna , a jakaś antykoncpecja hormonalna?

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy