Swędzenie w miejscu intymnym po antybiotykach

Witam,od paru dni mam problem z swędzeniem w miejscu imtywnym.Oprócz swędzenia zaobserwowałam także żółtą oraz wodnistą wydzielinę.Wcześniej miałam podobny problem, lecz wydzielina była biała - konsystencji bardziej serowatej.Jednak z powodu,że do ginekologa był długi termin, postanowiłam spróbować okładu z rumianka i też przemycia się nim. Na drugi dzień infekcja momentalnie się skończyła.Co do teraźnejszej,dodam, że od 3tyg byłam chora oraz osłabiona,brałam 2 antybiotyki.Nie wiem co mam robic

Elżbieta Rhone

Witam,
istnieje duże prawdopodobieństwo grzybicy pochwy u Pani. Jest to częste powikłanie antybiotykoterapii. Należy uda się do lekarza, aby wykluczyć też inne przyczyny.

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem infekcji grzybiczej. Proszę zastosować dostępne w aptekach preparaty probiotyków ginekologicznych i skonsultować się z ginekologiem w ustalonym terminie.