Co oznacza taki opis RTG u 20-letniej kobiety?

Witam. Ok rok temu miałam robione rtg opis: zmniejszenie lordozy fizjologicznej. Po 8 miesiącach czekania na rezonans na wyniku nic nie napisali pomimo tego ze miałam wtedy wystawione krążki między kręgowe. Na rtg widać jak dwa kręgi prawie się stykają. Czesto boli mnie w odcinku ledzwiowym i piersiowym. Przy bólu nie moge stać, nogi mi drętwieja. Zaczął też mnie boleć cały kręgosłup przy ataku tego bólu nie mogę chodzić. Mam ciągle spięte mięśnie pleców. Cwiczenia rehabilitacyjne nie pomagaja a przeważnie pogarszają. Pracuje ciężko fizycznie. Kobieta 20l.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować swoje dolegliwości z ortopedą. Pozdrawiam.