Co oznacza tarczyca anatomicznie za mała, bez guzków?

Choruję na niedoczynnoścć tarczycy.Czy prawidłowe jest ,że przy wynikach TSH 2,644ulU/ml (wart.ref.)0,350-4,940) oraz P/e tyrrogl.tarczycowej 27,03 (wart.ref.<4.11)mam zażywać Euthyrox N75? USG tarczycy: tarczyca anatomicznie za mała,bez guzków.Bardzo proszę o odpowiedz :-)

Taki sposób postępowania jest oczywiście prawidłowy w Pani przypadku schorzenia tarczycy jeśli zalecił go Pani prowadzący lekarz endokrynolog (unormowania niedoborów hormonalnych).