Co oznacza wrażliwość piersi przy PCOS?

Witam! Mam 26 lat. Choruję na PCOS, jednak po 3 miesięcznej kuracji hormonalnej 2 miesiące z rzędu cykle odbywały się mniej więcej prawidłowo. Musiałam odstawić tabletki ze względu na fatalne samopoczucie. Niestety, od czerwca ( 3 miesiące po odstawieniu tabletek) nie miałam okresu. Muszę też zaznaczyć, że w tym czasie zmieniałam też pracę (stres) oraz zdawałam kilka bardzo ważnych egzaminów. Przez stres również tyję. Bardzo rzadko współżyję z partnerem i zawsze zabezpieczamy się prezerwatywą. Co jakiś czas występują u mnie bóle dolnej partii brzucha oraz w porze nocnej czuje mocne parcie na pęcherz (przed snem muszę z 4-5 razy skorzystać z toalety). Piersi nie są wrażliwe, przytyłam głównie w udach i pośladkach, strasznie wypadają mi włosy. Co może mi być?

Mogą to być dalej objawy choroby podstawowej, warto też sprawdzić funkcjonowanie tarczycy. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.