Co oznacza wynik awidności i cytomegalii?

Dzień dobry, wykryta cytomegalia igG wynosi 123 dodatnie a igM 1,5 dodatnie, jestem w 12 tyg. ciąży? Czekam na wyniki awidności. Stres jest przeogromny.

Lek. Michał Lenard

Wynik może wskazywać na infekcję wirusem cytomegalii. Po otrzymaniu wyniku badania awidności powinna Pani niezwłocznie zgłosić się do ginekologa prowadzącego ciążę. Pozdrawiam!