Co oznacza wynik badania Holterem u 35-latka?

Proszę o interpretację wyników holtera: SYS sr. [mmHg] - 125 - całość DIA sr. [mmHg] - 81 - całość SYS sr. [mmHg] - 130 - dzień DIA sr. [mmHg] - 86 - dzień SYS sr. [mmHg] - 116 - noc DIA sr. [mmHg] - 73 - noc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego