Co oznacza wynik badania kolan 46-latki?

dzień dobry. od kilku dni dokucza mi ból kolan, wykonałam badanie rtg i odebrałam już wyniki, z których niestety niewiele wynika. opis wygląda tak: "Koślawość kolan? Szpary stawów kolanowych zachowane. Sklerotyzacja w przedziale przyśrodkowym powierzchni stawowych kości piszczelowych. Zaostrzenia krawędzi bocznych powierzchni stawowych kości piszczelowych oraz krawędzi tylnych rzepek. Lateralizacja rzepek". do jakich konkluzji skłania państwa lektura tego opisu? co mogliby mi państwo zalecić? dodam jeszcze że ból odczuwam tylko w jednej nodze.

Są zmiany które mogą spokojnie dawać objawy bólowe. najlepiej byłoby konsultować się z ortopedą, musi panią zbadać. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.