Co oznacza wynik MR kręgosłupa 48-latki?

Prosba o nterpretacje wyników MR i punkcji ledzwiowej,z 3.09.2015-bialko PMR 15,albumina PMR 9,3, IgG O, 43, IgG/białko PMR 2,9%, indeks IgG wg. Tibilinga 0,25,IgG synteza dobowa 0,synteza miejscowa 0, Indeks AB. Pmr/abym. Surowca 0,0023,indeks IgG pmr/IgG surowca 0,0006,wynik białko oligoklonalne. Nieobecne, nie stwierdzono obecności prazkow oligoklonalnych, Mr głowy 2015 w istocie białej liczne drobne ogniska hiperintensywne w obrazach T2zal i Flair, niewielkie poszerzenie układu komórkowego szczególnie komór bocznych oraz komory IV, USG doppler 2016opisano pętle tętnicy kręgowego L na wysokości C3-C4, aktualne objawy - spore kłopoty z rownowagą podczas chodu brak podczas siedzenia czy leżenia, objawy nasilone podczas infekcji oraz przed miesiaczką oraz podczas stresu, na świeżym powietrzu i podczas relaksu objawów praktycznie brak, Kobieta lat 47 D. Bardzo proszę o ocenę i radę co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u neurologa i decyzja o dalszym procesie diagnostyczno-terapeutycznym