Co oznacza wynik USG tarczycy 59-latki?

Witam ..Proszę o pomoc w opisie wyniku badania USG.tarczycy . Tarczyca nie powiekszona ..bez cech wzmożonego unaczynienia ..Opis : W prawym jej płacie widocznych kilka niewielkich litych hypoechogenicznych guzkow ,,największy o wym,,,5x2x5mm.W lewym płacie pojedynczy guzek hypoechogeniczny o wym.3x2x3 mm.Tarczyca nie schodzi za mostek,nie przemieszcza tchawicy.Patologicznie powiększonych węzłów chłonnych w otoczeniu tarczycy nie stwierdza się.Bardzo proszę o pomoc i z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

To oznacza, że ma Pani 2 guzki w tarczycy. Jednak wynik powinien zinterpretować lekarz, który skierował Panią na badanie w oparciu o Pani dane kliniczne i wyniki badań dodatkowych.