Co oznacza złe samopoczucie po usunięciu jajnika?

Witam Miesiąc temu usunięto mi duży guz wraz z jajnikiem . Operacja odbyła się pod pełna narkoza . Wstępne wyniki wycinka mówią że zmiana na raczej charakter łagodny Ale ...No właśnie ja czuje się fatalnie . Tuż po obudzeniu i chwilę przed spaniem jest właściwie normalnie .Ale popołudniu czuje się fatalnie . Tak jakbym była na lekkim rauszu. Lekkie zawroty głowy zmęczenie ciężko o.koncentracje Czy taki stan może być związany z brakiem jajnika. Czy to samoczynnie minie ?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnego zbadania i wykonania niezbędnych badań dodatkowych. Pani dolegliwości mogą być wynikiem anemii, niedoczynności tarczycy lub innych zaburzeń. Jeśli drugi jajnik jest prawidłowy to nie powinna pani raczej odczuć dolegliwości z powodu usunięcia drugiego.