Co oznacza zmęczenie i problemy z oddychaniem?

Witam, mam 20 lat.Od tygodnia źle się czuję tzn.jestem cały czas osłabiona, nie mam siły na nic, głowa mnie boli razem z nosem, mam problemy z oddychaniem, mam wrażenie czasem jakbym miała coś w klatce piersiowej.Jestm osłabiona do tego stopnia ze czasem trudno jest mi wstać rano z łóżka. Czuję się cały czas rozbita, miewam tak że z rana bolą mnie mięśnie nóg. Dodam że codziennie piszczy mi w uszach. Czuję się jak wrak człowieka, od poniedziałku jestem na L4. Dodam że jestem na terenie Holandii

Może przemęczenie fizyczne i wyczerpanie psychiczne, emocjonalne....
Jaki stan ogólny ?? tryb życia i pracy ?? Ważna zdrowa dieta i regularna aktywność fizyczna, gimnastyka ; zdrowa dieta, relaks Unikać nadwagi, dźwigania, pochylania !
Pozdrawiam i zapraszam