Co oznaczają bóle pod kolanami?

Witam mam 30 lat (mężczyzna) od czasów gimnazjum mam ból pod kolanami który występuje jak długo stoję lub chodzę. To jakby dokuczliwe rozciąganie. Byłem z tym u ortopedy i hirurga nie postawiono diagnozy (dostawałem zastrzyki homeopatyczne) nie pomogły. Robiono mi także prześwietlenie w kierunku torbiela - nie zdiagnozowano. Do tego od niedawna podobny ból odczuwam w pachwinach. Szczerze to zwątpiłem że ktoś znajdzie przyczynę ale ciężko sie do tego przyzwyczaić. Dodam że nie dostrzegam na nogach żadnych żył czy guzów. Często przed zaśnięciem jest mi gorąco w stopy mimo że te wcale nie są ciepłe. W związku z czym zawsze mam stopy odkryte. Jak leżę nie czuję tego bólu.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazane jest usg stawu kolanowego oraz rtg kręgosłupa l-s i oczywiście bezpośrednie badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć