Co oznaczają bóle w nadbrzuszu?

Witam . Od pewnego czasu odczuwam dziwne bole w nadbrzuszu sa one albo klujace albo piekace nie potrafie ich dokladnie zlokalizowac . Nie raz boli tylko chwile innym razem przez dlugi czas , do tego dochodzi bol w plecach na wysokosci żeber. Moze byc to spowodowane zmeczeniemlub steresem .? Dodam ze jestem 6 tygodni po porodzie po którym moja hemoglobina wyszla 10 dostalam tabletki ale zapomnialam ich kupic .

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego wcześniej można oznaczyć morfologię