Co oznaczają duszności utrzymujące się kilkanaście dni?

Około miesiąc temu miałam dużo stresu któregoś dnia wystąpiły objawy:zrobiło mi się słabo,duszności utrzymujące się kilkanaście dni i wymioty, krwawienie krew była ciemna i duże skrzepy, nie mogłam się poruszać, leżenie i stanie sprawiało trudności bo cały czas bolało, od tamtego czasu jestem zmęczona cały czas, myślałam że to stres boli mnie lewy jajnik i podbrzusze oraz lędźwie czuję uczucie pełności w podbrzuszu i często oddaje mocz, wczoraj miałam podobne objawy oraz gorączkę

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego lub izby przyjęć po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć