Co oznaczają mdłości, ogólne osłabienie i wzdęcia?

Kobieta 25 lat. Od ponad dwóch tygodni pojawiają się mdłości, ogólne osłabienie. Temperatura 37 do 37,5 brzuch jest wzdęty po zjedzeniu słychać jak głośno pracuje. Boli przy dotyku w górnej części brzucha i w dolnej. Wyniki badania krwi moczu i cukru w normie. Ciąża wykluczona.

witam,

zastanawiająca jest ta podwyższona temperatura. Za dużo rzeczy jest do wykluczenia, żeby zdiagnozować Panią przez internet. Lepiej udać się do specjalisty, żeby to zobaczył. Jeśli jeden nie pomógł to proszę spróbować pójść do kogoś innego.

pozdrawiam
Konrad Skrzat