Co oznaczają moje wyniki morfologii i ciągłe zmęczenie oraz senność?

Morfologia krwi , co oznacza wyniki Ezonocyty podwyższone do 6,1 % i zaniżone bazocyty 0,1 . Tarczyca w normie TSH 1,06 qlU/ml u kobiety 28 lat , wykonane badanie na własna rękę ponieważ ciagle chodzę zmęczona , senna

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczna jest analiza pełnej morfologii. Nie sądzę jednak żeby ww. odstępstwa od normy w wynikach odpowiadały za pani dolegliwości. Warto wykonać również badanie glukozy na czczo i przede wszystkim udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnego zbadania i ukierunkowania potrzebnej diagnostyki.