Co oznacza złe samopoczucie i senność?

Witam. Od trzech dni słabo się czuję. Mam lekkie zawroty głowy ale nie mdleje. Jestem senna i zmęczona. Wykonałam morfologie i jest wszystko w normie natomiast mam niskie cisnienke trzeci dzień. Waha się ona od 122/62/52 to dzisiaj a najniższe było 100/62. Myślę czy udać się dzisiaj na pogotowie czy tak się może czasem dziać. Mam 28 lat.

Lek. Paweł Szadkowski

Sugerowałby raczej zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania i ukierunkowania ew. dalszej diagnostyki. Ww. wartości ciśnienia jeśli nie powodują omdleń nie są raczej niczym niepokojącym. Może pani ew. wykonać badanie stężenia glukozy na czczo oraz TSH i fT4. Warto kontrolować ciśnienie tętnicze krwi oraz zadbać o prawidłowe nawodnienie organizmu.