Co oznaczają niewielkie hiperintensywne ogniska w obu torebkach wewnętrznych?

Witam Dostałam taki opis rezonansu głowy bez kontrastu OPIS: Niewielkie hiperintensywne ogniska w obu torebkach wewnętrznych nieco większe po stronie prawej, nieznacznie hiperintensywne w T2w FLAIR. Zmiany są niewidoczne w T1w i ADC. Zmian ogniskowych powodujących efekt masy nie stwierdza się. Ostrych i przewlekłych zmian niedokrwiennych nie stwierdza się. Bez cech przebytego krwawienia. Nieco niesymetryczne komory boczne. Wskazane badanie aparatem 3T dla powirerdzeni możliwych zmian i ich znaczenia z sekwencją DWI także w projekcji czołowej Co znaczy?

Może to odpowiadać chorobie drobnych naczyń - nic strasznego. Można suplementować preparatami dr Ratha ( Arteriforte i Vitacor plus)