Co oznaczają pobolewania głowy?

Witam. Zaczne od tego ze co jakiś czas mam pobolewania glowy tak jakby ktoś mnie pineska dziubal. Co dziennie mnie cos boli, jak nie gardlo, to reka, noga, plecy, dretwieje mi buzia, reka, bol w klatce piersiowej.. Czuje się ciagle zmeczona, podenerwowana, mam wybuchy agresji. Co jakiś czas mam cos takiego, jakby moja podswaidomosc mówiła mi ze mam isc sprawdzić czy drzwi sa zamknięte, kurki pozakręcane w kuchence. Mam leki gdzies wyjść z dzieckiem na spacer bo boje się ze gdzies się przewroce, mam leki przed smiercia. Nie potrafie sobie z tym poradzić, dodam ze to się dzieje od 4 lat. Bylam u kilku lekarzy, ale oni nie biora mnie za powazna. Proszę o porade

Konsultacja z psychiatrą,może to zabrzenia nastroju lękowe, prześladowcze... . Konieczna pełna konsultacja ; Najważniejszy PACJENT! wiek, sprawność , waga, ciśnienie krwi, wyniki laboratoryjne; stan kręgosłupa i innych stawów, zawód, tryb życia , typ aktywności życiowej, sportowej, inne schorzenia towarzyszące ; Ważna ocena nastroju, snu; stresów, lęków.... Pozdrawiam