Co oznaczają takie badania w 3 dniu cyklu?

Dzień dobry, mam 47 lat . Wyniki badań wykonanych w 3 dniu cyklu wynoszą FSH- 3,9 mlU/ml, estradiol - 1592 pmol/l. Jednocześnie od jakiegoś czasu mam nocne poty, nieregularne miesiączki od 24-31 dni (ostatnia pojawiła się po 13 dniach). Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem - specjalista endokrynologii ginekologicznej.