Co oznaczają te objawy po operacji kolana?

Jestem 16 dni po zabiegu rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego , 2 dni temu podczas wizyty zostały zdjęte szwy , ortopeda stwierdził że miesien jest wjuz niezle wydolny i i jest pełen wyprost w stawie kolanowych , dzis podczas rozciągania odczuwam ból jakby coś pękało pod kolanem , co to może być może jednak nie ma pełnego wyprostu dodam ze mam jeszcze maly obrzęk wokół rzepki

Dzień Dobry,

Trudno jednoznacznie powiedzieć co się stało, proponuję skontaktować się z lekarzem, który Pana operował.

Pozdrawiam.