Co oznaczają wyniki badań kobiety w 10-tygodniu ciąży?

Witam serdecznie, mam 32 lata i jestem w 10 tygodniu ciąży. Wczoraj odebrałam pierwsze wyniki badań i niepokoją mnie wynika badań na toksoplazmozę - Igg >300 ( wynik dodatni od 8) oraz IGm 0,89 ( wynik dodatni od 0,65), bardzo proszę o jakiś komentarz...wizytę u lekarza chorób zakaźnych mam dopiero w piątek, bardzo się martwię tymi wynikami...dodam jeszcze tylko że w sierpniu miałam robiona morfologię w której wyszły znacznie podwyższone białe krwinki, leczyłam infekcje antybiotykami i dziś już wynik jest znacznie niższy, zarówno białych krwinek jak i wskaźnik Crp (czy białe krwinki i Crp mogą również świadczyć o to co??) Pozdrawiam

Taki wynik niestety będzie wskazywał na włączenie leczenia z uwagi na ciążę. Dostanie Pani najpewniej rovamycynę na okres ciąży. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.