Co oznaczają wyniki badań pulmonologicznych?

Dzień dobry. U mamy wykryto naciek podprzeponowy i wodę w płucach. Podczas pobytu na pulmonologicznym zrobiono usg, rtg tomografię komputerową, bronkoskopię i stwierdzono, że wszystko jest zdrowe prócz nacieku. Obecnie przebywa na chirurgii, gdzie podają jej antybiotyki, by naciek się wchłonął albo wysuszył. Jest słaba, ma duszności i wymioty. Operacja to ostateczność, zważywszy na fakt, że w 2004 roku miała usuniętą śledzioną i powstały zrosty, które utrudniają dojście do nacieku. Proszę o pomo

Lek. Tomasz Budlewski

Bez zapoznania sie z całością dokumentacji cieżko jest sie wypowiedziec, czy był pobrany wycinek?