Co powinnam zrobić, by odzyskać miesiaczkę?

Mam 19 lat przez 2 lata chorowalam na anoreksje w skutek czego zatrzymała mi sie miesiączka. Teraz odzyskalam prawidłową masę ciała i trzy miesiące temu dostałam pierwszą od 2 lat miesiaczke. Tylko mój problem polega na tym że ona wystąpiła tylko raz a w ubiegłym miesiącu i obecnym nie dostałam okresu. Zamiast krwawienia pojawia sie taki gęsty przeźroczysty śluz. Nie wiem co o tym myśleć. O czym to świadczy? Co powinnam zrobić by odzyskać miesiaczke ?

Lek. Tomasz Budlewski

a jaka teraz jest masa ciała i wzrost? proponuję udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna okrelic odpowiednie dalsze postępowanie.