Co powoduje ból piersi po okresie?

Dzień dobry.Wczoraj zadałam pytanie ale odpowiedz mnie nie uspokoiła dla tego szukamodpowiedzi od ekspertów. Może dopisze kilka szczególów03.04 miałam okres 05.04 kochałam się z zabezpieczeniem wszystko było ok , następny okres dostałam normalnie tzn 27.04 było jak zawsze 3 dni krwawienia tyle tylko że po ostatnim okresie nadal odczuwam bol piersi po bokach i zauważyłam zaraz po okresie sluz płodny a teraz mam 11dzień cyklu i sluz jest taki jak przed okresem a piersi nadal bolą. O czym to świadczy

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa