Co powoduje ból pleców, gorączkę, wymioty i ból głowy?

Witam , od tygodnia boli mnie krzyż strasznie nic nie mogę zrobić czy nachylic się czy obrocic się w łóżku . Od dzisiaj mi się pogorszyło dostałam temperatury 38/39 , wymioty no i straszny ból głowy. Nawet tabletka przeciwbólowa nie pomaga .

Dzień Dobry Pani,

Potrzebuje Pani skutecznej pomocy i diagnozy, proszę nie zwlekać, tylko udać się do lekarza pierwszego kontaktu, albo do szpitala na SOR (celem rozpoznania przyczyny Pani objawów).

Dobrze byłoby, gdyby Pani ktoś towarzyszył.

Życzę Pani tylko dobrych wiadomości,
Irena Mielnik-Madej