Dlaczego jestem ospała i zmęczona?

Witam Od pół roku zaczęłam chrapać , jestem ospała , cały czas zmęczona. Mam problemy z wypróżnieniem sie ( korzystam z toalety przeciętnie co 5-6 dni przy wyproznianiu zdarzają sie wymioty) czuje kołatanie serca i mam podwyższone ciśnienie (140/90 puls 90-100) kontroluje ciśnienie regularnie. Bardzo prosze o pomoc gdzie powinnam sie udać

Witam Panią Serdecznie,

Proszę nie czekać i udać się na początek do lekarza pierwszego kontaktu, który zadecyduje, jakie podjąć u Pani kroki diagnostyczne.

Życzę Pani tylko dobrych wiadomości,
Irena Mielnik-Madej
irena.mielnik.madej@gmail.com