Co powoduje ból w klatce piersiowej po zatruciu alkoholem?

Witam, 3 dni temu zatrułem się alkoholem.Towarzyszyły mi ogromne bóle brzucha,żołądka i wymioty.Potężne osłabienie.A dziś po dwóch dniach podczas głębokiego nabierania powietrza oraz śmiechu czuję ucisk w żołądku albo klatce piersiowej dodatkowo czuję ból ramion podczas tych czynności (barku) i cały czas muszę oddychać płytko.Co to może być?Czy to po wymiotach?

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli były wymioty mogło dojść do podrażnienia żołądka i przełyku, konieczna wizyta u lekarza rodzinnego wykonanie zapisu ekg i dalsze postępowanie diagnostyczne.