Co powoduje bóle podbrzusza i ofity okres po zabiegu vacuum aspiration?

Witam, Mam pytanie natury ginekologicznej. Przeszlam poronienie zatrzymane i mialam przeprowadzony 6 tygodni temu zabieg vacuum aspiration pod kontrola USG. Po zabiegu krwawilam 4 dni a tydzien pozniej zaczelam odczuwac bol podbrzusza i mialam zolta wydzieline. Zostal mi przepisany Augmentin na 10 dni i zakonczylam go 2,5 tygodnia temu. Pierwszy okres w terminie, dlugi (15 dni)brdzo obfity i zywoczerwony z koszmarnym bolem z prawej strony brzucha i plecow. USG wyszlo OK. Zapalenie przydatkow?

Być może, objawy mogą to sugerować, ale żeby to stwierdzić potrzebuje Pani bezpośredniego badania ginekologicznego. Proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z ginekologiem prowadzącym