Co powoduje częste zawroty głowy u 24-latki?

Ostatnio zaczęłam więcej ćwiczyć. Mam jednak problem z częstymi zawrotami głowy - po pewnym czasie (nawet kiedy nie czuję zmęczenia) kręci mi się w głowie, szumi w uszach, mam plamki przed oczami i jest mi niedobrze, muszę na chwilę przerwać i sobie usiąść bo mam wrażenie że zaraz zemdleje. Czym może być to spowodowane? jak temu zapobiegać? Dodam że nie stosuję żadnej diety.

Witam!
Prawdopodobnie ma Pani problemy emocjonalne - zaburzenia nerwicowe często mogą powodować dolegliwości somatyczne - tzw. somatyzacja leku i niepokoju wewnętrznego. Proszę zgłosić się do psychoterapeuty (psycholog lub psychiatra) na pewno Pani pomogą.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.