Co powoduje problemy z przyjęciem pozycji kucznej?

Witam, mam 25 lat, od 3 lat nie mogę do końca ukucnąć. Przy próbie ukucnięcia pojawia się ból w zgięciu i dalej nie mogę. Był taki okres, w którym bolały mnie całe nogi i zrobiły się sztywne, że nie mogłam w ogóle nimi zginać chodziłam jak kukła. Między czasie, zostałam zdiagnozowana na zaburzenia lękowe i zaczęłam brać wenlafaksynę 75. Sztywność zaczęła puszczać i stopniowo mogłam zginać nogami coraz bardziej, aż zaczęłam normalnie iść. Jednak nie mogę kucać. Co to może być?

Witam!
Należy zintensyfikować leczenie nerwicy, nie wspomniała Pani o psychoterapii, a powinna być! Utrudnienia w zginaniu kończyn wyjaśni ortopeda lub reumatolog. Jeżeli nie znajdą obiektywnych przyczyn to należy skupić się na porządnym leczeniu nerwicy - jest szansa wyjścia z tego!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.