Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 4 3 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co powoduje problemy z przyjęciem pozycji kucznej?

Witam, mam 25 lat, od 3 lat nie mogę do końca ukucnąć. Przy próbie ukucnięcia pojawia się ból w zgięciu i dalej nie mogę. Był taki okres, w którym bolały mnie całe nogi i zrobiły się sztywne, że nie mogłam w ogóle nimi zginać chodziłam jak kukła. Między czasie, zostałam zdiagnozowana na zaburzenia lękowe i zaczęłam brać wenlafaksynę 75. Sztywność zaczęła puszczać i stopniowo mogłam zginać nogami coraz bardziej, aż zaczęłam normalnie iść. Jednak nie mogę kucać. Co to może być?
KOBIETA, 25 LAT 3 miesiące temu

Badania krwi - AIAT

AIAT to inaczej aminotransferaza alaninowa. Jest to enzym wątrobowy, który bierze udział w przemianach białek. Czego dotyczy badanie? Jakie są prawidłowe wyniki ? Dowiedz się, oglądając film.

Witam!
Należy zintensyfikować leczenie nerwicy, nie wspomniała Pani o psychoterapii, a powinna być! Utrudnienia w zginaniu kończyn wyjaśni ortopeda lub reumatolog. Jeżeli nie znajdą obiektywnych przyczyn to należy skupić się na porządnym leczeniu nerwicy - jest szansa wyjścia z tego!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.

umów wizytę 0

https://portal.abczdrowie.pl/stres-ten-podstepny-morderca-zabija-po-cichu
http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/

Jak Pani dokładnie przeczyta powyższe to zorientuje się Pani, że to może być wywołane przez stres. ńeby to wyleczyć przydałoby się zastosować trening autogenny lub. ewtl. hipnoterapię.
Pozdrawiam

Psychoterapeuta, psychosomatyk, coach, hipnoterapeuta i trener mentalny.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety