Kobieta , 30 lat Witam. Od ponad pół roku mecze się z nogą na wysokości od stawu skokowego do kolana. Sa to głównie 2 miejsca. Jedno z tyłu łydki, drugie nad kostka. Ból jest promieniujacy,rozrywajacy, przeszywajacy,nam uczucie tak jakby paliła mi się niga od środka lub uczucie takie, które mogłabym porównać do nie wytarcia skóry po kąpieli. Niga daje wrażenie tak jakby za chwile miała pęknąć.Bylam u lekarza pierwszego kontaktu,neurochirurga,ortopedy...i stoje w tym samym punkcie.Jest wykończona psychicznie.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Ortopedia – Ciało ludzkie składa się z blisko 206 kości. Układ kostny i stawowy zapewnia stabilny punkt mocowania dla tkanek miękkich. Kości połączone są ze sobą za pomocą więzadeł i ścięgien. Chronią ważne narządy wewnętrzne, np. mózg, serce, płuca. Pełnią również funkcję magazynu składników mineralnych, wapnia i fosforu, które są dostarczane do różnych części ciała przez krew.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Ortopedia i reumatologia

Ból nóg - przyczyny, sposoby

Ból mięśni nóg to coraz częstsza dolegliwość, która pojawia się u różnych osób, niezależnie od wieku. Uczucie zmęczonych nóg najczęściej występuje u kobiet, które przechodzą menopauzę. Powodem są zmiany hormonalne. Bóle nóg nasilają się latem, czemu sprzyjają...