Co powoduje silne bóle kolan?

Witam. Od dłuższego czasu ( około 2-3lat) bolą mnie kolana(w wakacje ból był tak silny że nie mogłam poruszać nogami, jednak ból przeszedł) i 2 tygodnie temu doszedł ból piszczeli.Obecnie nie są to mocne bóle i nasilają się przeważnie w nocy. Miałam ostatnio robione badania pod tym kątem (CRP, TSH, morfologia, mocz- Wszystko w normie). Pani w przychodni powiedziała że nie wie co mi jest i żebym jadła galaretę i kurze łapki. Czy szukać dalszej pomocy?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u ortopedy, być może konieczne będzie prześwietlenie stawów.
Pozdrawiam