Co powoduje sporadyczny ból w podbrzuszu?

Od 3 dni mam ból w podbrzuszu ale wystepujacy sporadycznie (2-3w ciągu dnia lub jak napinam sie np oddajac mocz). Ból znajduje sie w dolnej centralnej części podbrzusza oraz daje wrażenie bólu w pochwie. Do tego czuje zmeczenie, osłabienie i bóle w krzyżu, ciężkości/ból glowy. Ból z 3 dnia jest jakby lzejszy i próbuje znikac niż 1 ale teraz doszlo te osłabienie. Co to może byc? Czy iść bezposrednio do ginekologa czy zacząć od ogolnego ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć