Co powoduje uczucie ucisku na tarczycę?

Witam poziom tzn jest w normie, luźne drobne polisy wrażenie ucisķu na tarćzyce Przy tym niektóre objawy mówiące o nad czynności inne o niedczynności Wypadanie włosów, nadwaga -ogolnie szczupła sylwetka ibrak wciecia w talii, "wytrzeszcz oczu", nerwowosc drazliwosc zniechecenie brzydki zapach potu, uczucie które trudno określić jakby " pulsuje", uczucie duszności, zaburzenia miesiaczkowania. Proszę o komentarz ponieważ się niepokoje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć