Co przyjmować, żeby zajść w ciążę przy PCOS?

Witam. Mama 22 lata a od 18 roku życia stwierdzono u mnie Psco. Mimo to wiem że to nie skreśla mnie całkowicie z posiadania potomstwa co powinnam dodatkowo przyjmować żeby wo3 udał O? Proszę mi pomóc.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję Pani wizytę u ginekologa, który Panią zbada, zleci panel badań dodatkowych i wtedy zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!