Co robić przy tych dodatkowych skurczach serca?

Witam. Od lipca mam skurcze dodatkowe z kilkoma dniami przerwy. Usg serca w porządku. Wszystko ok. Badania wsyztskie porobione i Ok. Dzisiaj mam hoktera założonego. Akurat mam te skurcze nasilone nawet 3,4 dodatkowe na minute. Kardiolog jakiś czas temu jak byłam umawiana na holtera mówiła, że wolałaby zebym w tym dniu nie brała leków. (Doraznie jak są nasilone mam propranalol 10mg). Ale mam ich dosyć dużo i nie wiem co robić. Boję się, żeby mi się nic Od nich nie stało jak ich nie wyciszę. Z kardiologiem nie mam teraz kontaktu. Brać ten propranalol czy nie brać?

Witam.Wszystko zależy jakie to skurcze i ile,ale zakładając,że poza tym wszystko w porządku to tak jak ja to wyczuwam nie badając Pani,raczej przestać na nie zwracać uwagę,ewentualnie brać niewielkie dawki Propranololu,lub lepiej jakiegoś bardziej selektywnego beta-blokera.Pilnować diety bogatej w potas i magnez.