Co robić w przypadku tętniaka na tętnicy śledziony?

Witam pisze do państwa poraz kolejny zastanawiam sie czy jest sens skoro nikt nie potrafi odpisać bo nie wie co zrobić powtarzam mam tętniaka na tętnicy śledziony urusl jest duży boje sie ze może w każdej chwili pęknąć co mam robić do tego mam tłuszczaka w t. Trzustce niby mówią ze to nie jest groźne to może sie rozwarstwić i zakłócić funkcjonalność innych narządów jestem bez zycia czasem jest Ok czasem brak witalnych sił dziwny wzrok uderzenia ciepła bóle puchnięcie łydek podludzie dokładnie nadmierny pot rozpierania w klatce szczególnie po zjedzeniu odczuwam tłuszczaka oraz ucisk pod mostkiem

Otwarty zabieg operacyjny lub zabieg wewnątrznaczyniowy jest wskazany w leczeniu tętniaków tętnic trzewnych o średnicy >=2,0 cm. Nie wiem jakiego są rozmiaru u Pana.
Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.